NASZE USŁUGI

Firma KAREN to zakład o wieloletnim doświadczeniu w branży kamieniarskiej. Działamy na rynku szczecińskim jak i w województwie.

Nagrobki

Nagrobki granitowe to od lat główna działalność naszej firmy, którą z każdym rokiem poszerzamy o nowe wzory i kolory kamienia. Na terenie naszego Zakładu Kamieniarskiego znajduje się duża wystawa nagrobków, którą systematycznie powiększa się o nowe wzory i modele.

Renowacja

Zajmujemy się odnawianiem nagrobków, pomników oraz grobowców. Kamień czyścimy mechanicznie. Pozwala to wydobyć blask nawet z bardzo starych powierzchni, które następnie pokrywamy lakierem, co nadaje gładkości, zabezpieczając jednocześnie przed brudem i zwiększa odporność na warunki atmosferyczne.

Liternictwo

Profesjonalne wykonanie tablic pamiątkowych, tablic nagrobkowych oraz kłucie i złocenie

O NAS

kIM jESTEŚMY

Jesteśmy ekspertami w swoim fachu. Od wielu lat specjalizujemy się w kamieniarstwie, tworząc dla naszych klientów unikalne pomniki i nagrobki, wyłącznie z najlepszej jakości granitów. Działamy na rynku szczecińskim jak i w województwie. Używamy materiałów importowanych z całego świata, starając się wybierać granity jedynie pierwszej jakości.

NAGROBKI
90%
rENOWACJA
95%
KUCIE LITER
85%
DEMONTAŻ DO POGRZEBÓW
85%
ZŁOCENIA
75%
CIĘCIE PŁYT
80%
Odtwórz wideo

340

WYKONANYCH NAGROBKÓW

150

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

85

PRZEPROWADZONYCH RENOWACJI

8700

WYKUTYCH LITER

NASZE PRACE

Zapraszamy do zapoznania się z przykładami wykonanych prac przez KAREN-Kamieniarstwo

Bardzo dziękuję Firmie KAREN - KAMIENIARSTWO (ul. Ku Słońcu 16, Szczecin) za profesjonalną realizację usługi wykonania nagrobka ku pamięci mojego zmarłego męża i Taty. Pomnik wyróżnia się wśród innych nagrobków starannym wykonaniem.Dodatkowo dostałyśmy podstawkę pod znicze i bardzo ładne ozdobne serduszko z sentencją (nowość) Polecam Firmę KAREN KAMIENIARSTWO.

team_3f@2x
Monika Szczecin
Klientka

Szanowni Państwo. Bardzo dziękuję za profesjonalną realizację usługi wykonania nagrobka na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie, ku pamięci mojego zmarłego męża. Jestem bardzo zadowolona z efektu estetycznego. Pomnik jest wykonany z dobrej jakości kamienia, ustalone wymiary, proporcje są zgodne z moimi oczekiwaniami i wszystkie prace kamieniarskie zostały wykonane z najwyższą starannością.

Maria
Szczecin

Z uwagi na pobyt za granicą, w październiku zleciłem firmie KAREN - KAMIENIARSTWO renowacje lastrykowego nagrobka na Cmentarzu Centralnym. W ciągu kilku dni otrzymałem dokładną wycenę i zdecydowałem się na podpisanie umowy z płatnością po powrocie. Firma cierpliwie poczekała na mój powrót i akceptację wykonanych prac które oczywiście zostały wykonane prawidłowo.

Leszek
Hamburg

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ FIRMIE? CIEKAWY JESTEŚ CO JESZCZE ROBIMY?

najnowsze realizacje

Nasze najnowsze prace

« z 6 »

rodzaje płatności

Płatność gotówką

Karta Płatnicza

.

Przelew