Nagrobki pojedyncze.

 

 

Oferujemy nagrobki pojedyncze w standardzie podstawy 80 x 180 cm lub  90 x 90 cm.

Są to pomniki przeznaczone pod pojedyncze miejsce na cmentarzu z tym, że nie ma znaczenie czy grób jest 1-osobowy czy głębinowy.

Wykonujemy głównie projekty nowoczesne, minimalistyczne, ale również w stylu nawiązujących do wzornictwa z ubiegłego wieku.

Nie narzucamy naszych projektów, istnieje możliwość realizacji Państwa pomysłu.


Istnieje także możliwość wykonania konkretnego modelu w zupełnie innych wymiarach.

Jak powstają nagrobki cmentarne? 

 

Proces powstania nagrobka cmentarnego składa się z kilku etapów. Na początku osoby zamawiające nagrobki konsultują z przedstawicielem zakładu kamieniarskiego wybór materiału oraz typ i wzór nagrobka. Określają, czy interesuje ich nagrobek pojedynczy czy podwójny, jakie powinny być tablice nagrobne i czy dodatkowo życzą sobie rzeźbę.

Przed złożeniem zamówienia wiele osób zastanawia się na przykład nad tym jaki kamień jest lepszy pod kątem odporności na działania czynników atmosferycznych – granit czy marmur?

Bezpośrednie spotkanie to okazja do tego, aby doradzić i wyjaśnić wątpliwe kwestie. Doskonale sprawdzają się nagrobki z granitu, które występują w wielu odcieniach kolorystycznych. Warto pamiętać, że granitowe nagrobki są ponadczasowe i wytrzymałe na działania temperatur, deszczu, śniegu czy gradu. Po wielu latach wciąż prezentują się bardzo dobrze. 

Jesteś zainteresowany wykonaniem nagrobka/pracy kamieniarskiej przez naszą firmę?
Skontaktuj się z nami już dziś!
tel. +48 91 485 61 51
tel. kom. +48 692 497 949
Szczecin, ul. Ku Słońcu 16
E-mail: biuro@karen-kamieniarstwo.pl

Nagrobki pojedyncze - galeria

Poniżej prezentujemy wykonane przez KAREN – Kamieniarstwo Nagrobki Tradycyjne czyli Pojedyncze.

« z 4 »