Demontaże do pogrzebów

Nasza firma zajmuje się realizacją rozbiórki nagrobka do pogrzebu. Bardzo ważnym elementem wśród wszystkich kwestii organizacyjnych,wiążących się z przygotowaniem do pochówku jest demontaż pomnika. Nasz zakład zajmuje się demontażem nagrobka oraz przystosowaniem grobu do kolejnego pochówku.


Bardzo często zmarła osoba jest chowana w grobie, w którym już ktoś spoczywa. Jeśli mogiła jest pokryta pomnikiem nagrobkowym musi on zostać zdemontowany / rozebrany w celu pochowania zmarłego

Demontaż nagrobka nie należy jednak do najłatwiejszych zadań, należy uważać aby nie uszkodzić pomnika. Wpływ na sprawność oraz cenę rozbiórki ma też wielkość oraz ciężar płyt nagrobkowych, ważna jest także lokalizacja, dojście do grobu oraz pora roku.

o ceremonii pogrzebowej należy zadbać o ponowne zamontowanie pomnika. Nie zaleca się jednak szybkiego montażu gdyż może osunąć się ziemia w konsekwencji czego pomnik ulegnie zniszczeniu bądź zapadnięciu. Ponowny montaż nagrobka ustalany jest przez nas indywidualnie na podstawie warunków takich jak twardość gleby, pogoda itp.
Nasza firma wyróżnia się tym, że udzielamy 2 lata gwarancji na nowo postawiony pomnik.

Jesteś zainteresowany wykonaniem nagrobka/pracy kamieniarskiej przez naszą firmę?
Skontaktuj się z nami już dziś!
tel. +48 91 485 61 51
tel. kom. +48 692 497 949
Szczecin, ul. Ku Słońcu 16